Bolluca Ailesinden Kamu Duyurusu

🔹Bolluca Ailesi olarak 2020’yi korona virüs 🦠 ile mücadele ederek ve zor süreçlerden geçerek bitirmek üzereyiz.

Toplum olarak üzerimize düşen görev; maske, mesafe, hijyen, tedbir ve kurallara riayet etmektir.

Bu zaman sürecinde kurumumuzda aldığımız tedbirler;

🔸19 kişi yolcu taşıma kapasiteli araçlarımız; en minimum 3 kişi, en fazla 5 kişi taşımaktadır.
🔸Tüm iletişim süreçlerimizde ateş ölçer ve hijyen takibi standart olarak uygulanmaktadır.
🔸Sizlerin ve çocuklarınızın sağlığı için kurumumuza randevusu olmayan ziyaretçileri ve ikincil kişileri kabul etmemekteyiz.
🔸Öğretmenlerimiz, psikologlarımız, fizyoterapistlerimiz; sosyal ve kişisel anlamda korona virüs ile mücadele de en yüksek düzeyde sosyal hayatlarını düzenleyerek, sizlerin sağlığı için tedbirler almaktadırlar.
🔸Ailelerimiz ve paydaşlarımız için 🦠 virüs ile mücadele eden yakınlarına ve kendilerine duygusal anlamda destek vermek için rehberlik servisimiz 7/24 hizmet etmektedir.
🔸Kurumumuz bu süreçte ulusal ve bölgesel anlamda iyi hizmet veren butik bir ihtisas kuruluşudur. Kurumumuzda saatlik maksimum öğrenci sayısı en düşük 3 ve en yüksek 8 öğrenci kapasitelidir.

🔸Öğrenci sayısının azlığı bizim aldığımız tedbirlere ilaveten şu anlama gelmektedir; 🦠virüs bulaş riski en düşük kuruluş demektir.
🔸Öğrenci, veli ve süreç odaklı kuruluş olmamız dolayısıyla “iyi eğitim almak herkesin hakkıdır” diyoruz.
🔸Burada öğrencilerimizin eğitim ve kurum süreçlerimizle ilgili tüm istek ve şikayetleri dikkate alınarak, zamansal olarak “Veli Memnuniyet Anketleri” ile ölçümlenmekte ve ekip olarak gerekli düzenlemeleri yapmaktayız.
🔸Kalitemizi taçlandırmak ve kurduğumuz sistemin ölçümlenebilirliğini ve tüm paydaşlarımızın demokratik olarak katılımını arttırmak için tüm adımları sizler için atmaktayız.

Biz yönetim sürecini sürekli deneyimliyor, geliştiriyor ve ailelerimizin birliktelik ruhuna inanıyoruz ki bu sürecin ehli🔹Bolluca Ailesi’dir. Her zaman ifade ettiğimiz gibi “İlk Adım” 🔹Bolluca ile başlar.

İyi Eğitim Almak Her Çocuğun Hakkı

02125376160

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top