HAKKIMIZDA

İyi hizmet almak her bireyin hakkıdır.

2010 yılında özel gereksinimli bireylere/ailelere özel eğitim danışmanlığı, psikolojik ve pedagojik danışmanlık alanında yüksek kalite ve standartta terapi ve eğitim hizmetleri verebilmek için yola çıktık. O gün, çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız özel eğitim ve terapi modellerimiz kısa süre içinde bugünlere ulaştı.

Özel eğitimde klasik eğitim kavramlarının dışında, özel bir ihtisas merkez modeli ortaya koyan Bolluca Rehabilitasyon, en iyi özel eğitim hizmetlerini sunarak, öğrencilerini farklı bir gelecek için yetiştirmeye devam ediyor.

Kurucumuz Pedagog/Psikolog/Özel Eğitim Uzmanı Eyüp Tunahan15 yıldır özel eğitim ve rehabilitasyon alanında farklı gelişen bireylere gönül veren bir eğitimci olarak rehabilitasyon, engelli bakım merkezinde; stajer, psikolog, çocuk-aile danışmanı ve müdür olarak görevlerde bulunmuştur.

Meslek hayatına Sultangazi Lalegül Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, Arnavutköy Çarem Bakım Merkezi ile başlayarak, Psikolog ve İdari Amir olarak bir süre görev yapmıştır.

Psikodünya Pedagojik ve Psikolojik Danışmanlık, Çocuk Terapileri Enstitüsü, Ailem Engelli Bakım Merkezi’nin kuruculuğunu üstlenmiştir.

Arnavutköy için, iyi hizmet almak her bireyin hakkıdır vizyonu ile Arnavutköy Bolluca Rehabilitasyon merkezini kurmuştur.

”Engelleri kaldırmak için bir el de sen uzat” projesi kapsamında tüm ulaşım, değerlendirme ve eğitimlerini ücretsiz olarak sunmayı ve sürekli eğitimsel hedeflerini iyileştirmeyi ilke edinmiştir.

Çalışmalarımızın Temeli; Köklü Değerlerimiz

Denge,Dönüşüm,Yolculuk, Farkındalık, Kaynak, Bağlantı ve Dürüstlük

Yönetimin mesajı
Topluma faydalı olabilmek adına çıktığımız yolda, Bolluca Rehabilitasyon’a devam eden tüm çocuklarımız ve ailelerimizin yaşam kalitelerini yükselttik ve yükseltmeye de devam ediyoruz. ”İyi hizmet almak her bireyin hakkıdır” vizyonumuzla sadece Arnavutköy için değil tüm çevre ilçelerimizin sesi olduk. Bölgemize uzak ve yakın alanlardan gelerek bizleri tercih eden ailelerimiz ve bireylerimiz ile birlikte var olduk, olmaya da devam ediyoruz. Bir dokunuş, bir çocuğun/bireyin hayatını değiştirir. Hep daha iyisi için dün, bugün ve yarın sizlerleyiz…
Psikolog Eyüp TUNAHAN
Scroll to Top