Değerlerimiz

\"\"

Bünyemizde Özel Eğitim Uzmanı, Uzman Psikolog, Pedagog, Uzman Fizyoterapistler olmakla beraber Diş Hekimi, Fizik Tedavi Hekimi gibi farklı alanlarda işinde uzman kişiler ile bu doğrultuda profesyonelliği şiar edinmiş bir kurum olmayı amaçlamaktayız.

Bilimsellik ve etik ilkelerden ödün vermeyen, daima bilgi ve teknolojik yenilenmeyi hedefleyen, memnuniyeti ön planda tutan, kaliteli ve iyi hizmet sunan, deneyimli ve kalıcı kadrosuyla size en kısa zamanda ulaşarak hizmet veren bir çalışma anlayışına sahibiz. Sizin için çalışıyor olmanın önemini bilerek uluslararası standartta hizmet veriyoruz.

Eğitim, seminer ve grup çalışmaları ile daha geniş kitlelere; sosyal, psikolojik ve biyolojik benzeri her unsurda daha verimli, daha mutlu bir yaşam kalitesi amaçlıyoruz.

Profesyonel ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm eğitim süreçleri, ekip ruhuyla gerçekleşmektedir. Bu ekip ruhumuz, verdiğimiz eğitimlere olumlu olarak yansımaktadır. Ekip olmanın bilinciyle çıktığımız yolda en iyisini hedefleyerek sonuca ulaşıyoruz. 

Eğitimlerimizde her zaman bireyi ön plana alıyoruz. Uyguladığımız birey merkezli yaklaşımlarla yürüttüğümüz eğitimlerde bireyin kendini fark etmesini ve gerçekleştirmesini engelleyen eğilimlerini sonlandırmayı amaçlıyoruz.

Eğitim merkezimizde düzenli olarak vaka toplantıları yapıyoruz. Bu toplantılarda vakaları derinlemesine inceliyor, farklı çözüm yollarını ve eğitim tekniklerini tartışıyoruz. 

Eğitim kadromuz alanında uzman eğitmenlerden oluşmaktadır. Eğitimlerimiz alanında profesyonelleşmiş, tecrübeli ve kendini sürekli geliştirmeyi hedef edinmiş eğitmenler tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Scroll to Top