Bolluca Özel Eğitim, Hizmet Bölgelerimiz

Arnavutköy Bolluca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon 0212 685 1013

Arnavutköy Bolluca Rehabilitasyon olarak Arnavutköy bölgesinde özel eğitim alanında 15 yılı aşkın süredir siz değerli ailelerimize ve çocuklarımıza Özel Eğitim Hizmetleri ve aile danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Bizler, siz değerli engellilerimiz, özel çocuklarımız ve aile danışmanlık hizmetlerimiz ile \”biz bir aileyiz\” misyonumuzla sizleri bir ailemiz olarak kabullenip ailemize davrandığımız şekilde davranarak hizmet vermekteyiz. Bizi bir aile olarak gören siz değerli engellilerimiz, özel çocuklarımız, yetişkinlerimiz ve annelerimiz-babalarımız için en iyisi olacak şekilde hizmet etmekteyiz. Biz engellerin önüne geçmek için gecemizi gündüzümüze katarak siz değerli ailelerimize ve çocuklarımıza hizmet vermekteyiz. Çünkü inanıyoruz ki \”iyi hizmet almak her bireyin hakkıdır.\”

Arnavutköy Bolluca Rehabilitasyon Merkezleri İletişim
Hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen iletişim sayfamızdan veya 02126851013 iletişim numaralarımızdan bize ulaşınız.

\”Her birey öğrenebilir\” felsefesinden yola çıkarak; Bolluca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, farklı gelişen çocuklara yönelik eğitim çalışmaları, her biri alanında uzman ve deneyimli psikologlar, psikolojik danışmanlar, özel eğitim uzmanları, konuşma terapistleri, çocuk gelişimciler, okul öncesi öğretmenleri, duyu bütünleme terapistleri, özel eğitim öğretmenleri ve zihin engelliler sınıf öğretmenlerinden oluşan bir ekip tarafından yürütülmektedir.

Uzman Eğitimci kadrosuyla, modern binası ve derslikleriyle, İstanbul\’un en ulaşılabilir sessiz ve nezih ortamıyla, Merkezimiz her engeli beraber aşmak için sizin yanınızdadır. Rahat odalarımız ile sizlere kusursuza yakın bir hizmet sunabilmek için 7/24 olarak personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.
Arnavutköy Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim Programı,
Arnavutköy  Zihinsel Engelli Bireyler Destek Eğitim Programı,
Arnavutköy  Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Destek Eğitim Programı,
Arnavutköy Bedensel Güçlükler Destek Eğitim Programı alanlarında, tüm bilgi ve donanımlara sahip uzman ekibimizle çocuklarımıza en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Arnavutköy , Arnavutköy Duyu Bütünleme Merkezleri, Arnavutköy Duyu Bütünleme Kurumları, Arnavutköy Duyu Bütünleme Firmaları,  Arnavutköy Rehabilitasyon, Arnavutköy Duyu Bütünleme Hizmetleri, Arnavutköy Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim Merkezi, Arnavutköy Zihinsel Engelli Bireyler Destek Eğitim Merkezi, Arnavutköy Bedensel Engelli Bireyler Destek Eğitim Merkezi, Arnavutköy Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Destek Eğitim Merkezi, Arnavutköy Dil ve Konuşma Güçlüğü Destek Eğitim Merkezi, Arnavutköy Özel Eğitim Oyun Terapisi

“İyi eğitim almak her bireyin hakkı”
☎️0212 685 1013

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top