Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Desteği

\"\"

Özellikle yatağa bağımlı olan ya da hareket kabiliyetini yitirmiş olan hastalarımızın fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarını yaptırmak için sağlık kuruluşlarına gitmesi çok zahmetli ve sıkıntılı bir süreçtir. Bolluca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyonda veya merkezlerde uygulanan fizik tedavi hizmetlerini evinizde veya bulunduğunuz ortamda uyguluyor.

🧩 İhtiyaçlarınıza Göre Fizik Tedavi

Fizyoterapistlerimiz, herkesin farklı olduğunu bilir ve bu nedenle size odaklanarak bireysel ihtiyaçlarınıza göre sizinle ilgilenir. Bolluca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyonda evde fizik tedavi fizyoterapist ekibi, nihai iyileşmenizi sağlamak için rehabilitasyon sanatını ve bilimi bir araya getiriyor.

🧩 Lisanslı Fizyoterapistler

Lisanslı fizyoterapistlerin elinden evde fizik tedavi deneyimini yaşayın. Güç, esneklik, dengeleme ve koordinasyon… Ne kadar zor olursa olsun, her egzersizi sizler için kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

🧩 Nasıl Fizik Tedavi Yapıyoruz?

Profesyonel lisanslı ve eğitimli uzman ekibimiz sizi hızlı, kolay ve ağrısız bir şekilde sağlığınıza kavuşturmak için son teknolojiyi kullanır. Sorununuzla ilgili tüm faktörleri iyice değerlendirip temel rahatsızlığınıza ulaşırız. Bolluca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Evde Fizik Tedavi ekibimiz elde ettiği veriyle sınırlı kalmayarak, iş ve ev hayatınızdaki stres faktörlerinizi, genel vücut yapınızı, beslenme alışkanlıklarınızı, genetik ve postüral duruşunuzu, kaslarınızdaki duygusal bağlantıları saptadıktan sonra işe koyulurlar.

🧩 Evde Fizik Tedavinin Avantajları

Evde Fizik Tedavi
Evden çıkmadan, trafikte ve merkezde sıra beklemeden hizmet alırsınız.

Kişiselleştirilmiş Tedavi
Tam bir bireysel tedavi ve size özel kişiselleştirilmiş deneyim yaşayacaksınız. 

Lisanslı Terapistler
Tedaviniz yalnızca lisanslı fizyoterapistler tarafından gerçekleştirilecektir.

Deneyimli Personeller
Terapistlerimiz fizyoterapi tekniğinde eğitim almış ve sertifikalıdır.

Terapi Hedefleri Belirlenir
Başarılı bir sonuç elde etmek amacıyla hedefleriniz dikkatli bir şekilde belirlenir.

Hastaların hareket yeteneğini kaybetmeden ve hastalığın baş gösterdiği zamanlardaki ağrılı durumlarından kurtulmak için, ileride oluşabilecek durumlar baş göstermeden en erken dönemde fizyoterapi ve egzersiz programlarına başlaması gerekir.

Bu durum hem erken dönemde şikayetlerinin azalmasına hemen hastalığın ortaya çıkardığı şikayetlerin artmasını önlemek için ve Kas-iskelet sistemi fonksiyonları azalmadan eve fizik tedavi ile adım atılmalıdır.

🧩 Bolluca Fizik Tedavi ve Rehabilitasyonda destek almak için 0212 537 61 60 veya whatsapp randevu oluşturabilirsiniz.

1 thoughts on “Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Desteği”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top