Erdoğan Demirören Özel Eğitim Anaokulu

İstanbul Arnavutköy’de bulunan Erdoğan Demirören Özel Eğitim Anaokulu devlete bağlı bir okuldur.

Erdoğan Demirören Özel Eğitim Anaokulu: Çocukların Keşfetme ve Öğrenme Yolculuğu

Erdoğan Demirören Özel Eğitim Anaokulu, çocukların keşfetme ve öğrenme yolculuğunda önemli bir rol oynayan öncü bir eğitim kurumudur. Modern eğitim anlayışıyla donatılmış olan anaokulu, her çocuğun bireysel potansiyelini keşfetmesine ve geliştirmesine olanak sağlar.

İşte Erdoğan Demirören Özel Eğitim Anaokulu’nun sunduğu eğitim olanakları ve özellikleri:

Bireysel Gelişime Odaklı Eğitim Programı

Erdoğan Demirören Özel Eğitim Anaokulu, her çocuğun benzersiz özelliklerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak bireysel gelişime odaklı bir eğitim programı sunar. Deneyimli öğretmen kadrosu, her çocuğun güçlü yanlarını keşfetmesine ve zayıf yönlerini geliştirmesine yardımcı olur. Bu sayede çocuklar, kendi hızlarında ve ilgi alanlarında öğrenme deneyimi yaşarlar.

Çağdaş Eğitim Yaklaşımı ve Materyalleri

Anaokulu, çağdaş eğitim yaklaşımları ve modern öğretim materyalleriyle donatılmıştır. Etkileşimli eğitim materyalleri, oyun tabanlı sistemiyle Arnavutköy’de devlete bağlı özel eğitim anaokuludur.

Bolluca Rehabilitasyon Merkezi Ailesi olarak, Erdoğan Demirören Özel Eğitim Anaokulunda öğrenim gören tüm öğrencilerimizin velileri, öğretmenleri ve akran çevresi ile iletişim ve işbirliği halindeyiz.

Kurumlarımızda destek eğitim programlarından yararlanan Erdoğan Demirören Özel Eğitim Anaokulu Öğrencilerimiz; dil ve konuşma güçlüğü destek eğitim programı, yaygın gelişimsel bozukluklar destek eğitim programı, bilişsel gelişimde gecikme yaşayan çocuklarımızda destek eğitim programlarından yararlanmaktadır. Eğitimi üçlü bir saç ayağa benzetmekteyiz; eğitimin birinci ayağında çocuğun ailesi, çocuğun okulu ve çevresi ile tüm uyguladığımız programları istişare halinde paylaşmaktayız. Eğitimin bu üç ayağı olmazsa eğitimin sürdürülebilirliği tartışmalı ve olumsuz olacaktır.

Bolluca Rehabilitasyon Ailesine ulaşmak için:

0212 685 10 13 bize ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top