Arnavutköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Arnavutköy Kaymakamlığı’na bağlı Arnavutköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kamu kuruluşu, vakfı.

Arnavutköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Fevziye MARAL.

Tel:

(0212) 597 54 77 

Adres:

Arnavutköy Kaymakamlığı

3294 sayılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanununun amacına uygun çalışmalar yapmak ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara nakdi ve ayni yardımda bulunmak üzere her il ve ilçede kurulmuştur.

Bolluca Rehabilitasyon Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Hizmetlerinde Öncü Kuruluş.

Bolluca Rehabilitasyon kuruluşumuz, nakdi ve ayni yardımda bulunmaz. Bu yardımlar kaymakamlık aracılığı ile olabilmektedir. Sizleri yanıltmak adına bazı söylemler yapılabilmektedir. Bu söylemler tamamen sizi yanıltmak amacıyladır ve aslı yoktur. Ülkemizde yardım toplamak ve dağıtmak, yardım kuruluşları vakıflar ve dernekler aracılığı ile özel kaymakamlık izni ile mümkündür. Bu tür söylemlere itibar etmeyiniz.

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri sadece Meb mevzuatı çerçevesinde eğitim hizmetleri yürütmektedir. Ücretini devletimiz tarafından almaktadır ve ücretsizdir. Ücretsiz servisler ise kuruluşların rekabet çerçevesinde uyguladığı bir sistemdir. Hemen hemen tüm kuruluşlarda mevcuttur. Özel eğitim ve rehabilitasyon kuruluşlarını aileye ve çocuğa verdiği eğitimden dolayı tercih ediniz. Kuruluşumuz kurulduğu tarihten bu yana hep yanınızdadır. Sizlerin doğru bilgiye ulaşması için çalışmakta bir nevi kamu hizmetini gönüllü yapmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top