Arnavutköy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerini Tanıyalım

Arnavutköy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri olarak, bölgemizde 14 merkez bulunmaktadır. Bu merkezler hizmetlerini Milli Eğitim Bakanlığı’nın sağladığı destek eğitim programlarına göre ücretsiz olarak sürdürmektedir.

Her kurumun destek eğitim programları aldıkları mevzuata ve uyguladıkları eğitimlere göre değişebilmektedir. Rehabilitasyon hizmetlerinde birey odaklılık esastır. Bir kurumun fiziki ortamı kadar eğitim ortamı, ekibi ve eğitimin uzmanlar tarafından titizlikle sürdürülmesi esastır. Her bireyin yaşadığı kendine özgü ve birbiri ile kıyaslanmaması esastır.

Deneyimi esas alan Arnavutköy Bolluca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2019 Aralık ayında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olup 5 programda destek eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Bolluca Rehabilitasyon, Arnavutköy bölgesinde 2007 yılından bu yana özel eğitim hizmetlerine sağladığı katkılar ile tecrübesini ihtisas kuruluşu ile birleştirmiş ve en donanımlı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak en iyi eğitim hizmetlerini ailelere ve çocuklara ulaştırmaya devam etmektedir.

Kuruluşumuz, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezidir. Kurumumuz Millî Eğitim Bakanlığına bağlıdır ve bakanlık tarafından ruhsatlandırılmıştır. Arnavutköy Bolluca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde verilen tüm eğitimler, terapiler ve fizik tedavi hizmetleri ücretsizdir.

Tüm terapilerimiz ve eğitimlerimiz konusunda uzman ve deneyimli personelimiz tarafından verilmektedir. Kurumumuzun tüm Arnavutköy, Taşoluk, Haraççı, Bolluca, İmrahor, Suatlar, Boğazköy, Hadımköy, Kayaşehir, Fenertepe, Sultangazi ve diğer ilçelerimizde ücretsiz hizmetler sağlamaktadır. Servislerimizde öğrenci danışmanlarımız ve araç içi kameralar bulunmaktadır.


www.bollucaozelegitim.com.tr

 0531 703 10 13

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top