Dünya Ergoterapi Günü

\"🔹\"/

Bolluca Özel Eğitim ve Fizik Tedavi ailesinden sizlere mesaj var:

\"🔹\"/

Bolluca Özel Eğitim, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ailesinde Ergoterapi çalışmalarını heyecanla başlatıp yürüttüğümüzü olabildiğince yansıtmaya çalışıyoruz.

\"🔹\"/

Kurumumuzun yeniliğe açık, hevesimizin yüksek, velilerimizin ilgili ve istekli olduğunu fark ediyoruz. Duyu bütünleme hakkında konuşuyor ve bilgilendirme yapıyoruz. Arnavutköy’ün en iyi özel eğitim ve fizik tedavi alt yapısını sizlerle birlikte var ettik.

\"🔹\"/

Değerlendirmeleri ayrıntılı bir şekilde alıp dosyalıyor, her çocukla ayrı ilgi ve motivasyonla ilgilenip özel eğitim ve fizik tedavi müdahaleleri oluşturuyoruz.

\"🔹\"/

Çocukların dünyasına girerek, yeni kişiler, yeni yaklaşımlar kazandırarak hayatlarında farklı bir pencere açıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

\"🔹\"/

Bu yolda güzel şeylere öncü olmak dileğiyle… \”Tüm Ergoterapistlerin Dünya Ergoterapi Günü Kutlu Olsun.\”“İyi Eğitim Almak Her Bireyin Hakkı”

\"☎️\"/

02126851013

\"☎️\"/

02125376160

\"☎️\"/

05526211013#specialeducationteacher#ergoterapi#ergoterapist#duyubütünleme#özeleğitim#özelgereksinimlibireyler#rehabilitasyonmerkezi#arnavutköy#bolluca#özeleğitim#fiziktedavi

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top