7-13 Nisan Sağlık Haftası

📌 7-13 Nisan Sağlık Haftası münasebetiyle caddeleri-sokakları temiz tutanlara, huzurunuz olsun diye mesaiye kalan polislerimize, vatan-millet aşkına işini önemseyen bürokratlarımıza, siz iyi olun diye canla-başla çalışan tertemiz yürekleri ile sağlıkçılarımıza minnettarız…
📌Korkuyu değil dayanışmayı yaygınlaştıralım. Korku duymadan yaşamak bir temel insan hakkıdır.
📌Korkunun gerçekleşmesi olasılığı arttıkça, baskı da yoğunlaşır. Basiretli olup devlete ve kararlarına güvenin. Raflardaki ürünü iki katına çıkarmayın, hemen marketlere-fırınlara-sokaklara-caddelere doluşmayın. Dükkanınızı/Pazarınızı kapatıp evinize gitmenize rağmen hemen gelip açmaya yeltenmeyin. Fırsatçılık yapmayın, fırsatçı olmayın. Korkmayın, aç kalmayız. Korku toplumu değil samimi ve özgür toplum olalım.
📌Özlenen bir toplum bizim ellerimizde…. #evdehayatvar

📌Bolluca Özel Eğitim Ailesi; otizm, bilişsel gelişim, down sendromu, mental retardasyon, serebral palsi, spina bfida, fizik tedavi hizmetlerinden yararlanan bireylerin tanılanması ve değerlendirilmesinde ruh sağlığı alanında uzmanlarımız tarafından ücretsiz destek hizmetleri sunuyor. Bu vesile ile başta kurumumuzun psikologlarına, değerli doktorlarımıza ve tüm sağlıkçılarımıza minnettarız.

İletişim:

☎️ 02126851013

\"\"

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top