Neden Bolluca Özel Eğitimi Tercih Etmeliyim

Aileler/Bireyler aldıkları özel eğitim programları ve eğitimcilerinden çoğu zaman memnun değildirler. Memnun olamama nedenleri arasında özel eğitimi bilmeyen öğretmenler ve kuruluşlara denk gelmeleri sayılabilmektedir.

Bolluca Rehabilitasyon’un farkı; ailelerimiz burada bilgi alırlar, öğretmen olmasalar da öğretmen kadar bilgi ve donanıma sahip olurlar.

Öğrencilerimiz derslerine severek gelirler; oyun terapilerimiz ile oyun becerilerini geliştirirler, soyut düşünme becerilerini geliştirirler. 

Ayrıca okulumuzda zil sesi yoktur; zil hem öğretmeni hem de çocuğumuzu şartlandırmakta ve baskı oluşturduğundan doğal öğrenme yolu benimsenilmektedir.

Bolluca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon kadrosu deneyimlidir; duyu bütünleme, floortime terapi, ergoterapi, nöroplastisite, oyun terapileri ve öğrenme güçlüğüne bilgisayar destekli eğitim, fonolojik temelli eğitim ve prep yöntemleriyle alanında tek yetkili kuruluştur. 

Almanya’da ve Rusya’da kullanılan öğrenme setleri kullanılmaktadır. Eğitimcilerimizin 15 yıldır süren özel eğitim ve rehabilitasyon deneyimi vardır. 

Ulaşım araçlarımız öyle öğrencilerimizi etiketleyen ve öğrenci üzerinden reklam yapan logolu araçlara sahip değildir.

Kurumumuz öğrencilerin ve ailelerin rahatlığına göre dizayn edilmiştir. 
Fizyoterapi ünitemiz, ergotetapi ile desteklenmiştir. 

Öğrenciler/Bireyler kurumun sosyal medya alanlarında reklam yapmak için gelmezler, öğrenim görmek için özel eğitimi tercih ederler.

Ayrıca burada her öğrenci/birey gelişim özelliklerine göre desteklenir. Diyoruz ki yarın çok geç olmadan, gelin size özel eğitimi anlatalım. 

Bolluca Özel Eğitim müstakil bina ve bahçe alanına sahip olup merkezi konumdadır.

Bolluca Özel Eğitim, düz bir giriş zeminine sahiptir. Tekerlekli arabanız ile rahatça tüm alanlara ulaşmanız için her dizayn titizlikle planlanmıştır. Özel eğitim merkezi olup dik bir rampa ile ulaşımın zorlaştırıldığı, apartman dairesi gibi alanlarda konumlandırılmamıştır.

Kurumumuz Türkiye’nin en iyi özel eğitim hizmetlerini sunmaktadır. Kurumu teşekkül eden kurucumuzun en önemli özelliği yıllardır özel eğitime gönül vermiş olması ve özel eğitim alanında uluslararası tecrübeye sahip olmasıdır.

Bolluca Rehabilitasyon Ailesi olarak dünya da uygulanan özel eğitim tekniklerini; dikkatle izlemekte, eğitimlere katılmakta, eğitim organize ederek uzmanlara sunmakta ve alanında iyi örnekleri sürekli olarak modellemekteyiz.

Bolluca Rehabilitasyon Ailesi; gelen talepler üzerine #İstanbul’un diğer ilçelerine hizmet vermektedir. Arnavutköy için “iyi hizmet almak her bireyin hakkıdır” diyoruz ve sizleri de davet ediyoruz.

☎️05526211013

www.arnavutkoyrehabilitasyon.com

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top