Arnavutköy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

arnavutkoyozelegitimverehabilitasyonmerkezi

\”İyi eğitim her çocuğumuzun hakkıdır\” anlayışımızla İstanbul Arnavutköy\’de Özel Eğitim ve Rehabilitasyon alanında çevremize ilkleri yaşatan ve her daim öğrenci odaklılığı benimseyen Bolluca Rehabilitasyon değerli anne ve babalara ve çocuklara hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Arnavutköy Bolluca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2019 yılında kurulmuştur. Arnavutköy bölgesinin butik ve ihtisas merkez modeliyle en donanımlı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezidir.

Kurumumuz Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlıdır ve bakanlık tarafından ruhsatlandırılmıştır.

Arnavutköy Bolluca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde verilen tüm eğitimler, terapiler ve fizik tedavi hizmetleri ücretsizdir.  Tüm terapilerimiz ve eğitimlerimiz konusunda uzman ve deneyimli personelimiz tarafından verilmektedir.

Kurumumuzun tüm Arnavutköy ve Hadımköy bölgesine ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Servislerimizde hostes ve araç içi kamera bulunmaktadır.

Kurumumuzda özel eğitim sürecinde ve öncesinde ÇÖZGER raporu ve RAM raporu konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Kurumumuz 300 m² alan üzerinde, yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmiş olup 2 kattan oluşmaktadır. Bağımsız ve müstakil bir yapıdır. Yakında bölgemizde inşaatı başlayacak olan millet bahçesi Bolluca projesinin merkezinde yer almaktadır. Kontenjanlarımız butik ve ihtisas merkez modeli anlayışımızdan dolayı sınırlı sayıdadır. Kontenjanı dolan eğitim gruplarımızda ön kayıt alınarak iletişim kurulmaktadır.

Bolluca Rehabilitasyon bünyesinde bulundurduğu 11 adet bireysel eğitim odası, grup eğitim odası, fizik tedavi ünitesi, oyun ve etkinlik odası, rehberlik servisi, aile danışmanlığı birimi, duyu bütünleme odası, veli bekleme salonu ve açık oyun alanıyla özel eğitim ve rehabilitasyon sektöründe yeşillikler içinde bahçesi olan özgün olarak projelenmiş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezidir. Her yıl bir konuya dikkat çekerek bu yılda kurumumuzda çocuk sporunun önemine dikkat çeken çocuk fitness uygulamamız ve odamız mevcuttur.

Tüm eğitim üniteleri, standartlar üstü geniş kullanım ve yaşam koşullarına uygun olarak çocukların rahat hareket edebileceği, ferah sınıflar ve ortamlar özel eğitime uygun renklerde tasarlanmıştır. Yapı malzemelerinde tamamen anti alerjik boya ve döşeme ürünleri kullanılmıştır. Pandemi etkisinden dolayı her hafta buharlı makinelerle kurumumuz dezenfekte edilmektedir.

Binanın her katında uluslararası standartlarda tam donanımlı engelli tuvaletleri ve aksesuarları yer almaktadır. Temizlik konusunda da hijyen kurallarına uyulmaktadır. Öğrencilerimizin derse olan ilgisini arttırmak için hayvanlı terapi modelleri uygulanmaktadır.

Arnavutköy Bolluca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi bina içi güvenlik 7/24 kamera sistemiyle korunmaktadır. Ders giriş ve çıkışlarında kameralı görüntüleme sistemleri mevcut olup dersler konunuz uzmanlarına göre yapılmaktadır.

Çağın gerektirdiği son teknoloji ve ekipmanları ile farklı gelişen çocuklarımızın eğitiminde fark yaratacak fizik tedavi odası uzay terapi odası, duyu bütünleme odası, grup eğitim odaları, dil konuşma güçlüğü eğitim odası ile  en iyi kalitede hizmeti sizlere sunuyoruz.

Kurumumuz bünyesinde, alanında uzman eğitim kadromuzun düzenlediği tüm özel gereksinim gruplarının ailelerine bilgilendirme seminerleri verilmektedir. Seminerlere katılım ücretsizdir.

Veli akademileri projemiz kapsamında yıl boyu devam eden veli seminerlerimize davetlisiniz.

Arnavutköy Bolluca Rehabilitasyon Merkezi özel gereksinimli bireylere özel eğitim, tamamlayıcı eğitim, dil konuşma eğitimi, disleksi eğitimi, otizm eğitimi, down sendromu eğitimi ve fizik tedavi eğitimi uygulayan Arnavutköy Rehberlik Araştırma Merkezi Değerlendirmesi ve Çözger Raporu aracılığı ile ücretsiz hizmetler sunmaktadır. Arnavutköy, Bolluca ve Boğazköy semtlerimiz haricinde başka rehabilitasyon şubelerimiz yoktur. 0212 685 10 13

.

.

.

\”Bizim için değerlisiniz.\”

www.bollucaozelegitim.com.tr

0531 703 10 13

Butik ve ihtisas merkez modeli ile en iyi rehabilitasyon kuruluşudur.
Scroll to Top